Aan de Coldenhovenseweg in Eerbeek, in het bos verscholen, staat een bijzonder karakteristiek en sfeervol half vrijstaand 30er jaren woonhuis op 2.860 m² eigen grond. Naast een prachtig zicht op de bosrand is er verder een ruime oprit, carport, schuur en ruim 60 meter diepe achtertuin met prachtige bomen en gazon. De woning is in de jaren '90 grondig gerenoveerd en aan de zijkant fors uitgebouwd waardoor de woonkamer is vergroot.
De omgeving is werkelijk prachtig met bijna direct toegang tot het bos met mogelijkheden om uren te wandelen in het Nationaal Park de Veluwezoom. In de avond staan de wilde zwijnen even verderop achter het gaas, de herten springen er over heen.
Verkoopster heeft hier ruim 40 jaar met veel plezier gewoond. Nu de jaren beginnen te tellen, wordt de woning en vooral de tuin te groot. Een kleiner huis in het dorp is de volgende stap.
Indeling: hal, hangend toilet met fontein, toegang naar ruime en droge provisiekelder, royale woonkamer met erker, grote ramen met zicht op de bosrand voor en achter, schouw met gashaard, (houtkachel mogelijk) tuindeuren en massief eikenplanken vloer. Aan de tuinzijde gelegen complete inbouwkeuken voorzien van o.a. gaskookplaat, oven, vaatwasser, koelkast en magnetron, tussenhal met badkamer, bijkeuken en doorloop naar de schuur. De badkamer ruim van opzet en voorzien van een wastafel en grote douche.
1e Verdieping: mooie etage met overloop, toegang tot 2 slaapkamers (voorheen 3) waarvan 1 met inloopkast, tevens is er een loopdeur naar het platte dak op de keuken aanwezig.
2e Verdieping: met vaste trap te bereiken voorzolder met bergruimte en toegang tot de zolderkamer.
Algemeen: bouwjaar 1935, perceeloppervlakte 2.860 m², inhoud ca. 558 m³, woonoppervlakte ca. 129 m². De achtertuin ligt volledig vrij, grenzend aan Natura 2000-gebied en is ingericht met een groot gazon, groene borders en bomen. De robotgrasmaaier maakt het onderhoud makkelijk. Op de verschillende terrassen in de tuin is er altijd zon en schaduw, en natuurlijk de geluiden van het bos met veel vogels, dassen, eekhoorns en groter wild op korte afstand.
Bestemming
De woning en het perceel hebben een woonbestemming, het achterste deel heeft de bestemming bos.
Het gehele gebied waar de woning in is gelegen betreft Natura 2000 gebied. Binnen dit gebied is natuurbescherming erg belangrijk. Zelfs de voormalige stortplaats naast de woning is getransformeerd tot een prachtig gebied met rijke flora en fauna en is eveneens beschermd door Natura 2000.
Eerbeek is een mooi dorp gelegen tegen de bossen van het Nationaal Park Veluwezoom, dat grenst aan het Nationaal Park de Hoge Veluwe. Het dorp biedt alle faciliteiten zoals winkels, basisscholen, supermarkten, openbaar vervoer, diverse sportaccommodaties en 2 winkelcentra. Eerbeek heeft gezellige restaurants en terrassen, de snelwegen A50/A1 zijn bereikbaar binnen enkele autominuten en het dorp is centraal gelegen binnen de steden Arnhem, Apeldoorn, Deventer en Zutphen.
De woning is regelmatig onderhouden en geïsoleerd met grotendeels dubbel glas. De combinatie van 30er jaren sfeer, riant perceel, afwerking en ligging aan de bosrand van Nationaal Park de Veluwezoom, maakt het een uniek object in Eerbeek.
In het kader van eventuele vervolginteresse wijzen wij u op onderstaande voor deze woning van toepassing zijnde toevoegingen op de standaard NVM koopovereenkomst:
- Ouderdomsclausule
- Asbestclausule
- Documentatie bij beroep op een eventueel opgenomen financieringsvoorbehoud.
- Toelichting meetinstructie
- Aanvulling notariskeuze.
Een nadere uitleg over mogelijke clausules/ toevoegingen treft u aan achterin de verkoopbrochure, te downloaden op de website van de woning.
Voor deze woning is een eigen website met o.a. fullscreen foto's beschikbaar. U vindt de website door straatnaam, huisnummer achter elkaar te typen en af te sluiten met .nl