Spankerenseweg 9 , Dieren

€ 275.000,-kosten koper

Twee-onder-een-kap woning met garage, diepe tuin en volop mogelijkheden

Aan de Spankerenseweg in Dieren staat deze twee-onder-een-kap woning van 101m² met vrijstaande garage en een opvallend diepe achtertuin. Een huis dat vraagt om nieuwe ideeën, maar dat daar ook bijzonder veel voor teruggeeft: ruimte, een praktische indeling en een fijne ligging direct aan het centrum met al haar voorzieningen en gelegen in een bosrijke omgeving. Een bouwkundig rapport is beschikbaar, waardoor je vooraf precies weet waar je aan toe bent zie de website van de woning straatnaam en huisnummer.nl

Begane grond:
In de hal bevinden zich het toilet en de trapopgang. De woning beschikt over een Z-vormige woonkamer, waar de open haard en de karakteristieke stenen strips zorgen voor een warme basis. De open keuken is eenvoudig uitgevoerd en voorzien van een bar, wat een gezellige verbinding met de woonkamer creëert. Grenzend aan de keuken bevindt zich de toegang tot de achtertuin, waar je eerst onder de praktische overkapping uitkomt.

Aan de achterzijde is de woning uitgebouwd met een bijkeuken en een badkamer op de begane grond, voorzien van ligbad en toilet.

1e Verdieping:
Op de eerste verdieping zijn vier slaapkamers aanwezig, waarvan één met toegang tot een dakterras. Daarnaast zijn er diverse ingebouwde kasten en wastafels, wat zorgt voor extra bergruimte en gebruiksgemak.

De diepe achtertuin biedt volop privacy en mogelijkheden voor tuinliefhebbers, spelende kinderen of het creëren van meerdere terrassen. De vrijstaande garage maakt het geheel compleet, ideaal voor hobby, opslag of het stallen van een auto.

De woning is volledig gedateerd en verkeert in een eenvoudige onderhoudsstaat, wat dit object bij uitstek geschikt maakt voor kopers die niet bang zijn om de handen uit de mouwen te steken. Hier kun je echt iets eigens van maken, helemaal naar de woonwensen van nu.

Kortom:
Een ruime woning met een fijne tuin, veel kamers en volop potentie, in een prettige woonomgeving. Ideaal voor kopers die door de huidige staat heen kunnen kijken en op zoek zijn naar een huis dat ze volledig naar eigen inzicht willen moderniseren en verduurzamen.

Bijzonderheden:
- Energielabel F, geldig tot 29-10-2035;
- HR CV-combiketel van Remeha (ca. 2019)
- Deels voorzien van dubbele beglazing;
- Achter de woning bevindt zich een telecommunicatiemast;
- De verkopende partij heeft de woning niet zelf bewoond dus er wordt in de koopakte een clausule opgenomen waarbij de aansprakelijkheid van de verkoper wordt beperkt;
- Ouderdomsclausule;
- Projectnotaris;
- Bouwkundige keuring reeds uitgevoerd.

Dieren ligt aan de rand van de Veluwezoom, centraal in de stedendriehoek Apeldoorn, Arnhem en Zutphen. Deze steden zijn per auto in ca. 20 minuten te bereiken. Dieren heeft veel voorzieningen met o.a. meerdere supermarkten, basisscholen en veel verschillende winkels. Met ca. 5 minuten wandelen bent u in het bos en het mooie Sprengengebied en fietst u in een landelijk gebied naar de IJsselvallei. Op het intercitystation in Dieren vertrekken om de 15 minuten treinen richting Arnhem-Roosendaal en Zutphen-Zwolle. De oprit van de A348 bereikt u in 5 autominuten.

Voor deze woning is een eigen website met o.a. fullscreen foto’s beschikbaar. U vindt de website door straatnaam en huisnummer achter elkaar te typen en af te sluiten met .nl

lees meer +
Vraag het de makelaar
Robert Versteegh
06-10156692 / stuur een mail
Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN Spankerenseweg 9  DIEREN
Brochure downloaden
Spankerenseweg 9 - DIEREN
Kenmerken
  • Overdracht
  • Vraagprijs
    € 275.000,- k.k.
  • Soort woonhuis:
    eengezinswoning, twee onder een kapwoning
  • Status:
    Verkocht
  • Bouw
  • Bouwjaar:
    1910
  • Woonoppervlakte:
    101
  • Perceeloppervlakte:
    335
  • Inhoud:
    366